Outlet Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalardan birisidir. Zaman tasarrufunun yanı sıra, elektrik ve su tasarrufunda da bizlere yarar sağlar. Elde bulaşık yıkamanın, makinede yıkamaya oranla daha karlı olduğu ortadadır. Fakat günümüzde bazı kişileri bulaşık makinesi almak zorlayabilir. Bu durumda outlet ürünler bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Outlet Bulaşık Makinesi sanıldığı gibi ikinci el değildir. Yetkili satıcı elinde fazla olan seri sonu ürünler, piyasa fiyatının altında satılmaktadır. Yani sıfır üründen çok fazla bir farkı yoktur.

outlet bulaşık makinesiOutlet Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bulaşık makinesi almak isteyen kişiler sıfır veya outlet olsun birkaç noktaya dikkat etmelidir. Bu önemli noktalardan sizler için bahsedelim.

  • Enerji Sınıfı: Bir çok beyaz eşyada olduğu gibi bulaşık makinesi alırken de dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi de enerji sınıfıdır. A sınıfında bulunan ürünler, sizlere daha az fatura gelmesini sağlar.
  • Su ve Elektrik Harcama Oranı: Bulaşık makinesi elde yıkamaya oranla daha az su harcar. Fakat bulaşık makinelerinde de kendine göre bir su harcama kapasitesi mevcut. Bu oranın az olması faturanızın daha düşük gelmesini sağlar. Bu oranın hesaplaması KWH ve litre cincinden yapılır.
  • Kurutma: Kurutma sisteminde yine A, B, C sınıfları mevcuttur. A sınıfında olan bir kurutma, az güç ile kurutma yapabilir.
  • Kapasite: Evinizde yaşayan kişi sayısı ve çıkan bulaşık miktarına göre bir kapasite tercih etmelisiniz. Aynı zamanda bulaşık makinesi koyacağınız alana uygun bir makine almalısınız.

Uygun Fiyatlı Bulaşık Makinesi Nerden Alabiliriz

Outlet Bulaşık Makinesi almak isterseniz; Kadıköy, Mecidiyeköy ve Pendik’te outlet ürünlerimizin olduğu mağazalarımız vardır. Mağazamızı ziyaret ederek tüm bulaşık makinesi modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz online ürün kataloğumuzu inceleyerek de ürünlere göz atabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bize whatsapp veya telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank