Outlet Derin Dondurucu

Buzdolabımızın derin dondurucu kısmı bazen bize yetmeyebiliyor. Yazın yediğimiz şeyleri kışın da tüketmek istediğimizde, derin dondurucuda muhafaza edip istediğimiz zaman tüketebiliriz. Hem taze hem de besin değerlerini kaybetmeden derin dondurucularda istediğimiz yiyecekleri saklayabiliriz. Uygun fiyatlı derin dondurucu arayanlar genelde Outlet Derin Dondurucu ürünlerini tercih ediyorlar. Yetkili satıcının elinde olan seri sonu ürünlerin piyasa değeri altında satışı olan ürünler outlet ürünlerdir. Yani sıfır ürünlerden farkı yoktur ve yine garantileri mevcuttur.

outlet derin dondurucuOutlet Derin Dondurucu Çeşitleri

  • Sandık Tipi Derin Dondurucu: Evlerde en sık gördüğümüz modellerden birisi sandık tipi derin donduruculardır. Çok geniş bir hacme sahip olmasının yanı sıra kapağı açıldığında dışarı daha az soğuk hava kaçırıyor. Elektrik kesintilerinde dikey biçimdeki derin donduruculara göre yiyecekler daha uzun süre muhafaza edilebiliyor. Fakat yatay bir model olduğundan dolayı dikey tipteki modellere göre daha fazla yer kaplıyor. Genel olarak bu modellerde manuel buz çözdürme özelliği mevcuttur.
  • Dikey Derin Dondurucu: Yatay derin donduruculara göre daha az yer kaplarlar. İçinde bulunan çekmeceleri ile yiyecekleri istediğiniz gibi organize edebilirsiniz. Fakat dikey derin dondurucuların da bazı dezavantajları vardır. Otomatik buz çözme özelliğine sahip olduğu için, bazen ses seviyesinde artış olabiliyor. Enerji tüketimi diğer modellere göre daha fazladır ve fiyat olarak da sandık tipine göre daha pahalıdır.

Derin dondurucu alırken Enerji Sınıfı dikkat etmeniz gereken noktalardan birisidir. Uygun fiyatlı ürün almanın yanı sıra, A sınıfında bir derin dondurucu almanız daha az fatura gelmesini sağlar. A enerji sınıfındaki derin dondurucular genelde daha uzun ömürlü olmaktadır. Yeni bir derin dondurucu alırken bu unsurlara dikkat etmelisiniz.

Uygun Fiyatlı Derin Dondurucu Nerden Alınır

Uygun fiyatlı derin dondurucu almak istiyorsanız, İstanbul’da 3 ilçede outlet mağazalarımız vardır. Kadıköy, Pendik ve Mecidiyeköy’de bulunan mağazalarımızı ziyaret ederek ihtiyacınız olan derin dondurucuyu satın alabilirsiniz. Outlet Derin Dondurucu modelleri için dilerseniz web sitemizin online ürün kataloğunu inceleyebilirsiniz. Modeller ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle whatsapp veya telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank